Informacja o danych osobowych

Drodzy Pacjenci, w związku z wejściem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych przedstawiam Państwu informacje dla pacjentòw gabinetu podologicznego "W trosce o stopy". Jednocześnie pragnę Państwa poinformować, że korzystając z usług gabinetu automatycznie godzą się Państwo na poniższe: 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gabinet Podologiczny "W trosce o stopy "Hanna Sierczyńska-Gorkowska z siedzibą ul. Średnia 1, 64-920 Piła, PL, NIP: PL7642674465, w celu przesyłania informacji handlowych na mój numer telefonu oraz e-mail podany w formularzu kontaktowym strony internetowej, z której korzysta firma.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Gabinet Podologiczny" W trosce o stopy " Hanna Sierczyńska-Gorkowska z siedzibą ul. Średnia 1, 64-920Piła,PL, NIP: PL7642674465, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych oraz potwierdzania wizyt w salonie. 
3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda. 
4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat. 
5. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych. 
6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu. 
7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. 
8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).