Usunięcie Modzeli

Modzel jest hiperkeratozą powstająca w wyniku nadmiernego rogowacenia naskórka w miejscu zwiększonego nacisku/obciążenia. Jest to reakcja obronna skóry na ciągłe tarcie i ucisk mechaniczny. Modzele w gabinecie podologicznym usuwane są za pomocą odpowiednich frezów, skalpeli i dłut.Ponadto podolog zaleca odpowiedni dobór ortez, a także środków do pielęgnacji domowej zapobiegających pogłębianiu się zmian . Jest to bezpieczny, nieinwazyjny sposób usuwania zrogowaciałego naskórka, nie ingerujący w okoliczne tkanki.

Umów się na konsultację podologiczną 

Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji podologicznej, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.

Przynosimy ulgę Twoim stopom

Świadczymy kompleksowe zabiegi podologiczne, zaczynając od wstępnych konsultacji, poprzez konkretne działania, takie jak: usuwanie modzeli, odcisków i brodawek, pedicure leczniczy, leczenie wrastających lub wkręcających się paznokci. Zabiegi te wykonywane są za pomocą nowoczesnych, sterylnych i w pełni bezpiecznych dla zdrowia pacjentów narzędzi