Usunięcie odcisków

Odcisk jest hiperkeratozą posiadająca rdzeń, sięgająca w głębsze warstwy skóry unaczynionej i unerwionej. Powoduje bolesność uciskając okoliczne unerwione tkanki. Odciski w gabinecie podologicznym podobnie jak modzele, usuwane są mechanicznie za pomocą odpowiednich frezów, skalpeli i dłut . Ponadto podolog zaleca odpowiedni dobór ortez, a także środków do pielęgnacji domowej zapobiegających pogłębianiu się zmian. Jest to bezpieczny, nieinwazyjny sposób usuwania zrogowaciałego naskórka , nie ingerujący w okoliczne tkanki.

Umów się na konsultację podologiczną 

Proces leczenia rozpoczynamy od konsultacji podologicznej, w trakcie której diagnozujemy problem, z jakim zmaga się pacjent i ustalamy dalszy plan terapii.

Przynosimy ulgę Twoim stopom

Świadczymy kompleksowe zabiegi podologiczne, zaczynając od wstępnych konsultacji, poprzez konkretne działania, takie jak: usuwanie modzeli, odcisków i brodawek, pedicure leczniczy, leczenie wrastających lub wkręcających się paznokci. Zabiegi te wykonywane są za pomocą nowoczesnych, sterylnych i w pełni bezpiecznych dla zdrowia pacjentów narzędzi